1.FK Příbram

U19 v přípravě na dorosteneckou ligu

Mladíci jsou nyní na soustředění, kde se připravují na start soutěže.

Mladíci se sešli poprvé v novém roce 7. ledna a začal tréninkový cyklus, který znamenal absolvování sedm tréninků týdně. Hráči absolvují 5 herních tréninků na hřišti v areálu 1.FK Příbram a dvakrát trénují v Oxygenu, kde nabírají sílu a kondici. Odehráli doposud pět přípravných zápasů, ve kterých zatím neprohráli.

Trenér Daniel Huňa: “Příprava zatím probíhá velmi dobře. Hráči pracují na 100%. Aktuálně jsme na soustředění v Písku, kde jsme našli skvělé podmínky a podívali jsme také jinak, aby kluci neměli stereotyp. Zápasy, které jsme odehráli v lednu, nám dali přesně to, co od těchto zápasu očekáváme. Neprohráli jsme, ale hlavně nám ukázali, jak je nutné zapracovat na přechodové a finální útočné fázi.Trochu nás zaskočily zdravotní problémy našich hráčů. Doufám, že se dáme na soustředění dohromady a připravíme se na jarní část v plné síle.”

FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.Top4Football
Mediální partneři
Pribram.czPRIBRAMZIJE.CZRock Rádio
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners