Ukaž komu fandíš a vyhraj bomba ceny!

Pro FINÁLE FORTUNA:LIGY je tu soutěž o lákavé ceny. Chtěl by sis na víkend vyzkoušet kabriolet, vyhrát sázenky od Fortuny v hodnotě 10 tisíc, zájezd v hodnotě 10 tisíc od společnosti Alexandria, nebo permanentku na novou sezonu? Stačí pro to jen málo!

Na všech ligových stadionech se budou na prvních domácích zápasech každého klubu FINÁLE FORTUNA:LIGY rozdávat speciální slušivé náramky v barvách domácího týmu.

Zajdi si pro něj, vyfoť se s ním co neoriginálněji a pochlub se s fotkou buď v komentáři pod soutěžním příspěvkem na ligovém facebookovém profilu, nebo na svém profilu na Instagramu. Nezapomeň připojit hashtag #finaleligy. Soutěž bude vyhodnocena po odehrání třetího kola FINÁLE FORTUNA:LIGY.

AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners