1.FK Příbram

Úspěch příbramských na galavečeru FAČR

Příbramský odchovanec Dominik Mašek zvítězil v kategorii staršího dorostu, šutér příbramské U-17 Václav Černý ml. pak mezi mladším dorostem. Ocenění získal také Václav Černý starší jako úspěšný trenér v dorostenecké kategorii.
11. Galavečer FAČR Grassroots neprofesionálního fotbalu, který proběhl v pražském Žofíně byl nadmíru úspěšný pro 1.FK Příbram. "Je to obrovský úspěch příbramských trenérů, kteří působí u mládeže a celkově skvělá vizitka klubové práce s mladými talentovanými kluky. Moc mě těší, že Vašek i Dominik dosáhli takového ocenění, bude to jistě pro ně motivace pokračovat dál a výš," chválí Petr Větrovský, generální ředitel 1.FK. Hráč Hamburku a odchovanec Příbrami Dominik Mašek zvítězil v kategorii staršího dorostu. Dominik hrál na podzim za rezervu Hamburku, za kterou nastřílel už 6 branek. Za áčko zaznamenal jeden zápas v přátelském utkání, a v současné době se také připravuje se širším kádrem bundesligového Hamburku. V této anketě už byl dříve úspěšný v mladších dorostencích, kdy dvakrát vyhrál ještě jako hráč Příbrami. 1. Dominik Mašek (Hamburk) 2. Aleš Čermák (Sparta) 3. Michael Lüftner (Teplice). V mladších dorostech si suverénně počíná Václav Černý a proto také tuto kategorii vyhrál v nabité konkurenci. Skvělý útočník, který v deseti podzimních zápasech za U17 dal osmnáct branek nastupuje také za reprezentaci U17, kde je nejmladším, ovšem platným členem národního výběru hráčů v této kategorii. 1. Václav Černý (Příbram) 2. Lukáš Buchvaldek (Sigma Olomouc) 3. Patrik Schick (Sparta). Příbramský a také rodinný úspěch podtrhl Václav Černý starší, který trénuje příbramský dorost. V kategorii trenérů dorostu převzal ocenění jako nejlepší trenér ještě s dvojicí koučů Markem Háblem ze Zlína a Augustinem Chromým z Olomouce.
Příští zápas
neděle 17.1.2021
FORTUNA:LIGA, 15. kolo
16:00h
1.FK Příbram
FC Viktoria Plzeň
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
10. 01. 2021
Tomáš Dočekal: Návrat do ligy je pro mě výzva
FanshopAkademieO2 TV
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.