Utkání s Teplicemi opět odloženo

Zápas nadstavby FORTUNA:LIGY proti FK Teplice byl opět odložen. Důvodem je zjištění koronavirové nákazy v jiném týmu skupiny o záchranu v Opavě.

Zápas proti FK Teplice měl začínat ve čtvrtek od 18:00. V poledne však média vydala informaci, kterou jsme dostali záhy potvrzenou i od vedení soutěže, že byl v týmu SFC Opava zjištěn hráč s koronavirem a celý tým ze Slezska půjde do karantény. Zápasy čtvrtého nadstavbového kola FORTUNA:LIGY byly tedy opět odloženy.

Co to bude znamenat pro další vývoj a dohrání soutěžě ročníku 2019/2020 v tuto chvíli můžeme pouze předpokládat. Jednou z dohod mezi kluby v rámci LFA je při nedohrání soutěže setrvání všech klubů v nejvyšší soutěži. Postup by za těchto podmínek měly jisté pouze první dva celky - tedy Pardubice a Brno.

Jakmile bude znát klub dostupné informace od vedení soutěže, budeme je sdílet i s Vámi, fanoušky.

sobota 15.8.2020
Příprava A-tým, přát.
FK Dukla Praha
11. 08. 2020
Pavel Horváth: Příprava je velmi krátká
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO