V 1.FK končí Střihavka s Trappem

Vedení klubu oznámilo ještě před skončením sezóny ukončení angažmá dvou hráčů ligového týmu. Útočník David Střihavka a záložník Petr Trapp s okamžitou platností končí v 1.FK Příbram.
(kurziva)"Oba hráči v našem skutečně končí a byli vyřazeni z kádru. Nebyli jsme spokojeni s výkonností obou hráčů. Jinak samozřejmě našemu mužstvu věříme a celý realizační tým má naši plnou podporu,"(/kurziva) říká k situaci generální ředitel klubu Petr Větrovský. Klub přistoupil k tomuto kroku s vědomím, že záchranářské boje nadále pokračují a Příbram čeká veledůležitý zápas proti Hradci Králové v úterý 21. května. (kurziva)"Chceme splnit náš cíl a zachránit se v ligové soutěži,"(/kurziva) podotýká ke zbývajícím ligovým zápasům příbramský ředitel. Nad rozhodnutím se zamýšlelo nejužší vedení klubu včetně Jaroslava Starky a Romana Rogoze dlouho do noci a došlo k uvedenému závěru: (kurziva)"Musím říct, že to nebyla otázka jen zápasu s Olomoucí, kde byla větší řada hráčů, kteří nepodali ideální výkon. Rozhodli jsme se na základě dlouhodobější analýzy. Jestliže přihlédneme k historii obou hráčů a jejich zkušenostem, tak jsme upřímně všichni čekali víc. Petrovi i Davidovi přejeme hodně štěstí v dalších angažmá, rozešli jsme se s nimi v klidu,"(/kurziva) dodává Petr Větrovský.