1.FK Příbram

V Příbrami jsem dal svůj první ligový gól

Deset let. Před takovou dobou nastupoval Josef Hušbauer za příbramské barvy.

Skoro kompletní ročník odehrál Josef Hušbauer za 1.FK Příbram. V sezoně 2009/2010 nastoupil do 22 utkání a čtyřikrát skóroval. Po sezoně přestoupil do Baníku Ostrava. Angažmá v Příbrami pro něj bylo jedním z odrazových můstků za následnou úspěšnou kariérou.

Jak zazvzpomínal na působení u řeky Litavky Josef Hušbauer před nedělním vzájemným duelem: “Za Příbram jsem dal svůj první ligový gól, vzpomínám na tento klub rád. Pamatuji si navíc, že ten gól byl hlavou. :) Stabilně jsem zde začal hrát první ligu a zvyknul si na tempo soutěže. Moc pro mě znamenalo, že jsem mohl ve svých dvaceti letech hrát nejvyšší soutěž.”

Nedělní utkání startuje v 17:30 a bude u toho také Pepa Hušbauer.

FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.Top4Football
Mediální partneři
Pribram.czPRIBRAMZIJE.CZRock Rádio
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners