V neděli poločasová soutěž o auto na víkend

Čeká nás poslední utkání letošní sezony, které navíc rozhodne o osudu té příští. Přijďte podpořit naše fotbalisty a zasoutěžit si o auto na víkend.

Poločasový program tentokrát vyplní soutěž o auto na víkend od společnosti Auto Černý. Jakmile skončí první půle utkání, budou do hlediště vhozeny míčky, kdo je chytí, půjde soutěžit.

Nadějně rozehrané dvojutkání s Brnem tak nabízí další možnost užít si nedělní odpoledne. Již dříve jsme informovali, že všechny osoby starší 18 let obdrží ke vstupence kupon na pivo zdarma.

středa 19.6.2019
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice
17. 06. 2019