V neděli poločasová soutěž o auto na víkend

Čeká nás poslední utkání letošní sezony, které navíc rozhodne o osudu té příští. Přijďte podpořit naše fotbalisty a zasoutěžit si o auto na víkend.

Poločasový program tentokrát vyplní soutěž o auto na víkend od společnosti Auto Černý. Jakmile skončí první půle utkání, budou do hlediště vhozeny míčky, kdo je chytí, půjde soutěžit.

Nadějně rozehrané dvojutkání s Brnem tak nabízí další možnost užít si nedělní odpoledne. Již dříve jsme informovali, že všechny osoby starší 18 let obdrží ke vstupence kupon na pivo zdarma.

sobota 24.8.2019
FK Jablonec
13. 08. 2019
Škoda: Budějovice jsme přehrávali celý zápas