V podstatě jsme celý poločas dobře bránili

V sobotním utkání se zranil Marek Boháč, a tak musel do brány Lukáš Krbeček, kterého jsme se zeptali na několik otázek.
(otazka)Lukáši, v třicáté minutě utkání s Jabloncem se zranil brankář Boháč a ty jsi musel hned jít do zápasu, jak je to pro brankáře náročné?(/otazka) (odpoved)Nejdůležitější je první dobrý zákrok nebo nějaký moment, aby se brankář dostal do zápasu. Je důležité být soustředění a hlavně si nepřipouštět, že je člověk nerozhýbaný.(/odpoved) (otazka)Bohužel jsme z Jablonce žádný bod nepřivezli, jelikož soupeř dvakrát skóroval, co bys řekl o první gólové situaci?(/otazka) (odpoved)V podstatě jsme celý poločas dobře bránili, jablonečtí fotbalisté se dostali jednou k naší bráně, jenže z toho dali gól. Přišel dobrý pas od Pospíšila, Novák se dostal za nás a dal to k tyči, nedostal jsem se k němu, abych mu zmenšil úhel. Kdyby si to zpracoval, tak bych možná úhel stihl zmenšit a on by mě trefil, vyřešil to dobře.(/odpoved) (otazka)Naposledy jsi v lize nastoupil na podzim na Slovácku, jinak jsi chodil hrát za juniorku nebo farmu, jaký je pro brankáře rozdíl chytat v Synot lize nebo třeba ve třetí lize za Králův Dvůr?(/otazka) (odpoved)Rozdíl to samozřejmě je. Pro brankáře je důležité zápasové vytížení, aby měl zápasový rytmus. Je totiž rozdíl, když brankář chytá jednou za měsíc nebo každý týden.(/odpoved)
sobota 23.11.2019
Bohemians Praha 1905
11. 11. 2019