V zakončení mi chyběl větší klid

Jarní posila, Filip Hlúpik, odpovídal na otázky po sobotním duelu s Hradcem.
(otazka)Filipe, po dnešním zápase jsem odskočili Hradci na osm bodů, takže určitě panuje spokojenost, je to tak?(/otazka) (odpoved)Je samozřejmě pozitivní, že jsme dnešní zápas zvládli, což jsme potřebovali a dokázali jsme znovu získat tři body.(/odpoved) (otazka)Jak na tým působila neproměněná penalta v prvním poločase?(/otazka) (odpoved)Taková situace nikdy není příjemná, ale myslím, že jsme to zvládli a já osobně musím říct, že jsem si žádné komplikace nepřipouštěl.(/odpoved) (otazka)Za stavu 2:0 jsi měl velkou šanci na přidání třetí branky, co té situaci scházelo ke skórování?(/otazka) (odpoved)Myslím, že větší klid v zakončení, protože se přiznám, že ani nevím, jestli mi šanci chytil brankář, nebo byla střela zablokována obráncem.(/odpoved) (otazka)Jsi v Příbrami poměrně krátce, jak se Ti v klubu líbí?(/otazka) (odpoved)Musím říct, že jsem tady maximálně spokojený po všech stránkách.(/odpoved)
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners