Ve 2. kole MOL Cupu jedeme do Domažlic

Po postupu z Katovic nás čeká druhé kolo, proti vítězi ČFL skupiny A z minulé sezóny Domažlicím.

O SOUPEŘI

Domažlice v aktuální sezóně výrazně posilovali. Postu hlavního trenéra se ujal Pavel Horváth, který náš tým vedl rok v sezónách 19/20 a 20/21. Do domažlického týmu přišli po konci smlouvy ve Zlíně zkušení Václav Procházka a nám dobře známý Martin Fillo. Další jména, co u nás působila jsou Václav Svoboda, Jonáš Vais i Stanislav Vávra. V letošní sezóně tým Pavla Horvátha ve třetí lize dvakrát vyhrál, jednou remizoval a prohrál. V MOL Cupu po výsledku 4:1 postoupili přes Doubravku. Jiskra byla nebezpečná v poháru už v minulé sezóně, kdy došla do třetího kola přes Králův Dvůr a Aritmu a zahrála si v divokém utkání se Spartou, které podlehla 1:6.

NÁŠ TÝM

Poslední výhru náš tým zaznamenal v prvním kole poháru, poslední zápas jsme remizovali 0:0 s rozjetou Duklou. Tento bod je určitě pro naši kabinu cenný a také jsou důležité návraty některých hráčů z marodky. Naopak na marodku přibylo jméno našeho kapitána a opory Tomáše Wágnera. V Domažlicích se budeme chtít poprat o postup do dalšího kola.

H2H

Vzájemné utkání se mezi námi zatím neuskutečnilo. Jak dopadne to historicky první?

INFORMACE K ZÁPASU

Utkání začíná na stadioně v Domažlicích ve středu 30. srpna od 17 hodin. Rozhodčím bude Jan Všetečka. Vstupenka na utkání stojí 100 Kč. Na zápas si můžete vsadit u našeho partnera Tipsport.
Bohužel utkání nebude možno nikde sledovat, veškeré informace ze zápasu budeme dávat na naše sociální sítě.

pátek 3.5.2024
FC Zbrojovka Brno