Věděli jsme, že potřebujeme vyhrát

Vítěznou akci zápasu rozjel Štěpán Holý, který krátce po zápase hodnotil vydařené utkání.
(otazka)Štěpáne, výhra nad dosud vedoucím týmem je velmi důležitá, jsi se zápasem spokojený?(/otazka) (odpoved)Spokojenost je samozřejmě veliká, celou reprezentační pauzu jsme se na zápas připravovali. Věděli jsme že potřebuje vyhrát, aby nám neuteklo čelo tabulky a to se povedlo.(/odpoved) (otazka)Většinu druhého poločasu jsme Budějovice totálně přikovali na vlastní polovině a chvilkama to byla poměrně velká dominance, čím to bylo?(/otazka) (odpoved)Ano, je to tak. Dařilo se nám dobře kombinovat, dostávali jsme se i do hezkých akcí a byla jen škoda, že jsme branek nedali víc. V prvním poločase jsme si ověřili, že můžeme hrát s Dynamem naprosto otevřený fotbal, jen musíme zlepši finální fázi a nakonec jsme je i přehrávali.(/odpoved) (otazka)Akci před jediným gólem zápasu jsi rozjel skvělým sólem, jak bys akci popsal?(/otazka) (odpoved)Viděl jsem otevřený prostor do středu hřiště tak jsem tam navedl balón, poté se skvěle uvolnil Tonda Fantiš, tak jsem mu tam poslal balon a on výborně našel Karstena.(/odpoved) (otazka)Ten slalom mezi obránci Budějovic byl téměř jak z ukázkového tréninku, daří se Ti takové průniky často?(/otazka) (odpoved) V zápase moc často ne, na tréninku někdy ano, ale tam mám v cestě kužely :-) (/odpoved) (otazka)Viděl jsem, že jsi byl vybraný na dopingovou kontrolu, už jsi někdy nějakou podstoupil, nebo to bude premiéra? (/otazka) (odpoved)Bude to poprvé a jsem zvědavý co mě čeká.(/odpoved)
sobota 23.11.2019
Bohemians Praha 1905
11. 11. 2019