Vedro doprovází tréninkové soustředění v Rakousku

Tradiční tréninkové místo v Uttendorfu bylo ve středečním vedru, které vládne napříč Evropou, nadmíru rozpálené. Jak takový trénink probíhá?

Klasické rozehřátí svalů a nezbytná rozvička pod vedením Marka Chrobáka. Pak už přijde na řadu taktická příprava v praxi. Rozehrávka, posun obránců i záložníků, přenesení hry i založení útoků. To už mají na povel Roman Nádvorník a Radek Kronďák.

Ve čtvrtek čeká tým druhý zápas. Tentokrát bez velkého cestování přímo v Uttendorfu proti Legii Varšava. Zápas začíná v 17:00.

AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners