Věřil jsem, že se ke mně odkop dostane

Branku, která pečetila skóre s Teplicemi, vstřelil slovenský útočník Róbert Valenta. Přišel do hry jako střídající hráč a zaznamenal svoji první branku v dresu Příbrami.
(otazka)Róberte, jaké jsou pocity po výhře nad Teplicemi?(/otazka) (odpoved)Mám samozřejmě velkou radost, že jsme konečně získali tři body a vyhráli.(/odpoved) (otazka)Jaké jsi dostal pokyny od trenéra Marka, když jsi šel do hry?(/otazka) (odpoved)Nic zvláštního. Bylo to na posledních deset minut. Měl jsem pomoci mužstvu co nejvíc. Důležité byla udržet stav. Kdyby se nám povedlo něco s výsledkem udělat a přidat gól navíc, tak byl by to plus.(/odpoved) (otazka)V momentě, kdy jsme byli pod tlakem Teplic, sis počíhal na půlce hřiště...(/otazka) (odpoved)V té situaci jsem si všiml, že jejich obrana se vytáhla. Bylo jasné, že chtěli vstřelit branku, ale neměli vůbec míč pod kontrolou. Tak jsem věřil, že přijde odkop. Byla to intuice.(/odpoved) (otazka)A jak jsi měl vymyšlené zakončení před brankářem Teplic?(/otazka) (odpoved)V první řadě jsem nechtěl nic vymýšlet. Byl to přeci jen delší sprint a nechtěl jsem vymýšlet kličku. Už pár metrů před gólmanem jsem věděl, že jej obstřelím.(/odpoved) (otazka)Co jste si k tomuto vítězství řekli v kabině?(/otazka) (odpoved)Víme, že to je malý krůček, i když hodně důležitý. Radost byla v kabině obrovská, jenže nás čeká hodně dlouhá cesta. Přistupujeme k tomu skromně, ale radost prostě máme.(/odpoved)
26. 04. 2024
Felix Čejka: Máme plán, který chceme do zápasu přenést