Víme, že musíme body začít sbírat

Pavel Hájek zhodnotil situaci v týmu před duelem s Baníkem Ostrava.

Pavle, rozběhne se opět Fortuna:Liga, jak to jako hráč vnímáš?

Jsem rád, že se opět bude hrát, všichni se těšíme až nastoupíme do soutěžního zápasu. Každý fotbalista trénuje, aby hrál zápasy, bez nich to zkrátka není ono.

Měsíc jste trénovali, bez možnosti hrát utkání, jaké to bylo?

Bylo to náročné a to hlavně po psychické stránce, jelikož když se liga normálně hraje, máte nějaký vrchol týdne, a to je právě zápas, na který se celý týden připravujete. To chybělo, snad se situace v zemi bude zlepšovat a nebude se již soutěž zastavovat.

Jaká je nyní nálada v kabině?

Samozřejmě máme v hlavách, že nemáme moc bodů a musíme je začít sbírat, proto uděláme maximum, abychom začali body sbírat a dostali se na vyšší pozice v tabulce.

Čeká nás Baník Ostrava, jaké je to mužstvo?

Baník je silné a kvalitní mužstvo, které má v týmu zkušené hráče, ale pro nás je to zápas jako každý jiný. Chceme získat tři body!

sobota 9.7.2022
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice B
22. 06. 2022
Jan Starka: Změny přijdou, ale kostra zůstane, jaká je
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.