1.FK Příbram

Víme, že musíme body začít sbírat

Pavel Hájek zhodnotil situaci v týmu před duelem s Baníkem Ostrava.

Pavle, rozběhne se opět Fortuna:Liga, jak to jako hráč vnímáš?

Jsem rád, že se opět bude hrát, všichni se těšíme až nastoupíme do soutěžního zápasu. Každý fotbalista trénuje, aby hrál zápasy, bez nich to zkrátka není ono.

Měsíc jste trénovali, bez možnosti hrát utkání, jaké to bylo?

Bylo to náročné a to hlavně po psychické stránce, jelikož když se liga normálně hraje, máte nějaký vrchol týdne, a to je právě zápas, na který se celý týden připravujete. To chybělo, snad se situace v zemi bude zlepšovat a nebude se již soutěž zastavovat.

Jaká je nyní nálada v kabině?

Samozřejmě máme v hlavách, že nemáme moc bodů a musíme je začít sbírat, proto uděláme maximum, abychom začali body sbírat a dostali se na vyšší pozice v tabulce.

Čeká nás Baník Ostrava, jaké je to mužstvo?

Baník je silné a kvalitní mužstvo, které má v týmu zkušené hráče, ale pro nás je to zápas jako každý jiný. Chceme získat tři body!

Příští zápas
sobota 25.9.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 9. kolo
16:30h
1.FK Příbram
MFK Vyškov
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
18. 09. 2021
FOTBALOVÉ ZAČÁTKY / NÁBOR - Pamatuješ si na svůj první zápas?
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.