Vlastní branku jsme několikrát rozebrali s Lukášem Krbečkem

Velkou smůlu měl při utkání v Olomouci stoper Stanislav Nohýnek. Je zapsaný ve střelecké kolonce, bohužel však s vlastní brankou.
(otazka)Stando, jak se stala ta situace, po které padla vlastní branka?(/otazka) (odpoved)Šel dlouhý míč za obranu a já jsem couval. Chtěl jsem hrát míč hlavou do ruky gólmanovi a špatně jsem se domluvili. On si křikl na poslední chvíli, slyšel jsem ho, až když jsem míč odehrál. V ten moment mi bylo jasný, že si jde pro něj ven z brány a nemohl jsem na to už zareagovat.(/odpoved) (otazka)O pár minut později mohlo být hůř, když jsi střílený míč tečoval do výšky...(/otazka) (odpoved)Tam to chytil Lukáš skvěle, byla by to velká smůla, to by byl přímo kopec neštěstí.(/odpoved) (otazka)Byl to Tvůj první vlastní gól?(/otazka) (odpoved)Takový přímo ne, to bylo poprvé, ale vlastňák to první nebyl.(/odpoved) (otazka)Řešili jste tu vlastní branku nějakým rozborem?(/otazka) (odpoved)Bavil jsem se s Lukášem, rozebírali jsem to cestou z Olomouce i druhý den. Nesmí se to stávat. Bylo to spíš smůla.(/odpoved) (otazka)Ve druhé půli přišly dva góly po rychlých akcích z křídla. Co bylo za tím?(/otazka) (odpoved)Bylo znát, že hrajeme v deseti bez Dana. Měli jsme to zvládnout i v deseti, byli jsme připravováni na centry, ale jako obrana jsme to v neděli moc nezvládli...(/odpoved) (otazka)Zápas se mohl vyvíjet jinak, kdyby sudí písknul pokutový kop po faulu na Martina Jirouše...(/otazka) (odpoved)Byl jsem od toho daleko, takže nechci hodnotit. Posuzoval to rozhodčí a ten pískl ruku. Nemůžeme s tím nic jiného dělat.(/odpoved) (otazka)Byla šance na lepší výsledek z Olomouce?(/otazka) (odpoved)Na ně jsme byli dobře připraveni, určitě jsme tam nejeli s tím, že prohrajeme. Dlouho to bylo i vyrovnané. Příčinou byly chyby, domácí mají dobrou ofenzívu, hold jsme si s tím neporadili.(/odpoved) (otazka)Na Jablonec se asi všichni těšíte, že?(/otazka) (odpoved)Bude to náš první domácí zápas, na to se těší celá kabina, chceme jej zvládnout. Chtěl bych, abychom nedostali gól, o to se budu osobně snažit. (/odpoved) (otazka)Výrazní jsou v týmu nadcházejícího soupeře Lafata i odchovanec Příbrami Vošahlík?(/otazka) (odpoved)Jsou to dobří, góloví útočníci s nepříjemným důrazem ve vápně. My se budeme snažit na ně hrát tak, aby se proti Příbrami neprosadili. Ale jsou nebezpeční nejen tihle dva. Mají víc hráčů a pohlídat si musíme celý tým, aby se nedostávali do hry a šancí.(/odpoved)