Voltr: Já jsem slízl tu smetanu

V 86. minutě přišel Radek Voltr do hry z lavičky jako poslední možnost, jak oživit naši uvadající ofenzívu. To se mi o minutu později povedlo dokonale a pomohl našim barvám urvat tříbodový zisk.

Radek Voltr ukazuje na hřišti duši bojovníka. Když přišel na poslední minuty zápasu do hry, naše snaha už byla ve velké křeči a od zisku tří bodů jsme byli vzdáleni. Stačil jeden povedený centr Emmanuela Antwiho do mlýnice, kam se vrhnul střídající útočník, který ještě nedávno nastupoval v barvách Karviné. Přesná hlavička zajistila našemu týmu ohromně důležité vítězství.

neděle 31.3.2019
FK Jablonec
19. 03. 2019
Chceme bodovat na půdě Jablonce