Voltr přestupuje, Tregler prodloužil

Dva fotbalisté ze základní sestavy trenéra Csaplára dnes spojili svou další budoucnost s 1.FK Příbram.

Radek Voltr hostoval v Příbrami na podzim ze Slovanu Liberec, vedení příbramského klubu se nyní podařilo dotáhnout jeho přestup a hradecký odchovanec se upsal na tři a půl roku. "Radka jsme přivedli na podzim s cílem zkvalitnit útočnou hru týmu. Ukázal, že je platným fotbalistou a velkým bojovníkem. Pomohl nám nejen gólem na hřišti Bohemians, ale i v dalších utkáních. Jsme potěšeni, že se nám podařilo dotáhnout jeho transfer," uvedl po slavnostním focení statutární ředitel Jan Starka.

Radek Voltr má na svém kontě nyní přesně 100 ligových zápasů, když se mu podařilo vstřelit šest branek. Dříve působil také ve Slavii, Karviné či Jihlavě.

Dalším fotbalistou, jenž spojil své další působení s 1.FK je Jaroslav Tregler, který prodloužil smlouvu do léta roku 2022. "Jardu znám už odmalička, beru ho trochu jako své dítě, proto mě moc těší, že se nám podařilo s ním prodloužit spolupráci. Přeji mu jen to nejlepší a aby se z našeho klubu posunul ještě někam výše a udělal velkou kariéru," vyjádřil se na adresu Treglera prezident klubu Jaroslav Starka.

Za Příbram si Tregler zahrál již 74 krát v první lize, své první fotbalové zkušenosti sbíral ve Spartě Praha, odkud do 1.FK přestoupil na konci žákovského období, tedy v 15 letech. Od té doby byl v každém ročníku jedním z lídrů.

AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners