Všichni fanoušci se mohou setkat se zástupci 1.FK Příbram

Ve čtvrtek 17. října proběhne od 18 hodin na našem stadionu setkání fanoušků s majitelem klubu Janem Starkou, marketingovým manažerem Tomášem Větrovským a hlavním trenérem Romanem Nádvorníkem.

Zváni jsou členové fanklubu, ale i každý jakýkoliv fanoušek příbramského fotbalu. Setkání proběhne tradičně v tiskovém středisku. K povídání budou všechna možná temáta. 1.FK Příbram srdečně zve své příznivce, ať se dostaví a mohou se zeptat na cokoliv.

AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners