Všichni jsme už naladěni na zápas s Brnem

V tomto rozhovoru si můžete přečíst, co si myslí Jakub Štochl o posledním zápase a otázky směřovaly i na následující zápas s Brnem.
(otazka)Jakube, v posledním utkání na Slavii jsme prohráli 3:2, v čem vidíš největší příčiny porážky?(/otazka) (odpoved)Podle mě je hlavní příčina v tom, že jsme prospali první poločas. Slavie nám dala rychlý gól a vytvořila si za celý zápas strašně moc gólových příležitostí. V druhé půli jsme začali konečně hrát a s trochou štěstí jsme mohli zápas zremizovat, bohužel se to nepovedlo.(/odpoved) (otazka)Jak se ti hrálo před prázdnými ochozy?(/otazka) (odpoved)Já to zažil poprvé, bylo to zvláštní, a když jsme nastupovali, chvilku jsem si připadal jako kdybychom hráli jen přátelský zápas. Radši hraji zápasy před diváky.(/odpoved) (otazka)Jaká je nyní nálada v kabině?(/otazka) (odpoved)Já myslím, že dobrá. Všichni jsme už naladěni na zápas s Brnem. Když vyhrajeme, jsme zachráněni a určitě každý nechá na hřišti svoje maximum, aby se to povedlo.(/odpoved) (otazka)V sobotu se utkáme s Brnem, jak se těšíš na toto utkání?(/otazka) (odpoved)Určitě se těším, je to rozhodující zápas sezóny. Já mám rád, když se o něco hraje, tedy určitě radši bych hrál s Příbramí o titul, ne o sestup, ale i tak se těším.(/odpoved) (otazka)Budeš před zápasem nervózní?(/otazka) (odpoved)Asi budu malinko nervózní před nástupem na hřiště, protože je to důležité utkání, ale pak už to bude v pohodě.(/odpoved) (otazka)Na utkání s Brnem je vstup pro fanoušky za polovic, jakou očekáváš návštěvu?(/otazka) (odpoved)Je to poslední zápas v sezoně před domácím publikem, důležité utkání, mělo by být hezké počasí a vstupné je za polovic, tak doufám, že bude vyprodáno.(/odpoved) (otazka)Ty sis svůj první ligový start připsal skoro před třemi lety právě proti Brnu, vzpomeneš si ještě na ten zápas?(/otazka) (odpoved)Samozřejmě, prohráli jsme doma 1:0. Hrál jsem ve stoperské dvojici s Martinem Müllerem a byl jsem strašlivě nervózní. Myslím, že dokonce hráli za Příbram Tomáš Borek, Honza Kalabiška a chytal Lukáš Krbeček, kteří nastoupí v sobotu proti nám. Tenkrát jsme odehráli dobré utkání a zasloužili si minimálně remízu.(/odpoved)