Vstupenky k dostání na pokladnách

​Vedení klubu upřesnilo počet diváků na ligový duel s Opavou.

Na sobotní zápas s Opavou budou pro fanoušky připraveny v pokladnách k zakoupení vstupenky opět za 100 korun. Vedení klubu se rozhodlo, v rámci bezpečnostních opatření a vzhledem k manuálu vydaného LFA, otevřít obě tribuny, na každé z nich bude maximálně 1000 osob. Sektor hostí bude tentokrát otevřen. Maximální počet příznivců hostujícího celku je 100 osob.

Do prodeje tak půjde přibližně 750 vstupenek na každou domácí tribunu. Doporučujeme přijít na stadion s předstihem, aby se netvořily velké fronty.

Vstupenky budou na domácí a hostující pokladně u hlavního vstupu, také na prodejním místě "v zatáčce". Vstupenky se nebudou prodávat u vstupu se závorou (ke kabinám).

Upozorňujeme, aby všichni dodržovali odstup mezi sebou minimálně dvou metrů a ve vnitřních prostorách si zakrývali ústa rouškou!

neděle 27.9.2020
AC Sparta Praha
12. 09. 2020
Tiskovka S Pavlem HORVÁTHEM po utkání s Opavou
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO