1.FK Příbram

Vstupujeme do další sezóny MOL Cupu

Ve středu 28. srpna vstupujeme do další sezóny MOL Cupu, českého poháru, jehož vítěz má možnost hrát evropské poháry.

1.FK Příbram jako prvoligový účastník tradičně vstupuje do poháru až ve druhém kole. S nalosovaným účastníkem ČFL FK Chlumcem nad Cidlinou se utkáme ve vzájemném duelu zcela poprvé.

Naším historicky nejúspěšnějším ročníkem v poháru byla sezóna 1994/1995. Příbram tehdy jako druholigový tým postoupila až do semifinále poháru. Postupně jsme vyřadili Králův Dvůr, Slavoj Kladno, Dynamo České Budějovice (1.liga), Chmel Blšany (2.liga) a Spartu Praha v tehdy památném rozstřelu na pokutové kopy. V semifinále jsme se utkali s nabitou Viktorií Žižkov (1.liga), se kterou jsme prohráli 0:3 (2 x Poborský, Kordule).

Sedmkrát jsme se probojovali do čtvrtfinále, naposledy to však bylo už před deseti lety v sezóně 2009/2010.

V poslední sezóně jsme doputovali do osmifinále Mol Cupu a hráli jsme tato utkání:

FK Zápy - 1.FK Příbram 1:4
1.FK Příbram - Vlašim 4:1
1.FK Příbram - FC Bohemians Praha 1905 1:2

FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.Top4Football
Mediální partneři
Pribram.czRock Rádio
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners