1.FK Příbram

Vůch: Moc rád jsem se sem vrátil

Před deseti lety udivoval v příbramském dorostu a připravoval branky rodícímu se střelci Tomáši Wágnerovi. Jaký byl návrat Egona Vůcha po dekádě sbírání zkušeností v Česku i Kazachstánu?

Informace o možném příchodu Egona Vůcha rozvířila klidné přestupové informace, které se týkaly po zimě Příbrami. Přes celou zimu totiž přišel pouze Tomáš Jablonský. Osmadvacetiletý záložník, kterému jsou útroby příbramského stadiónu známé, po dvou týdnech trénování s A-týmem nakonec podepsal přestupovou kartu. My jej proto budeme moci vidět ve hře už v jarní sezóně ročníku 2018/2019. Momentálně nabírá kondici po tréninkovém manku, i tak si nasál ligovou atmosféru, když byl na lavičce už při utkání proti Fastavu Zlín.

FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.Top4Football
Mediální partneři
Pribram.czRock Rádio
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners