Vyjádření 1.FK Příbram k anketě hráčů a jejich názorům ohledně ženského fotbalu

"1.FK Příbram v rámci soustředění během letní přestávky v Rakousku najal novou externí společnost pro přípravu videí z herního kempu, jejichž součástí byly také ankety z příbramské kabiny. Během podzimní části se na YouTube 1.FK Příbram postupně objevovala videa, která byla humorná a plnila své účely. Bohužel jsme až nyní zjistili a jsme z toho sami znepokojeni, co se objevilo ve videu posledním, nedávno zveřejněném. Ženský fotbal je na vzestupu a to nejen ve světě, ale také v České republice. My sami v 1.FK Příbram máme ženský tým, který přináší skvělou reklamu našemu klubu, protože se většinu roku pohybuje na čelních pozicích ve své soutěži. Dáváme ženskému fotbalu také prostor na našich webových stránkách, kde přinášíme po každém utkání reportáž spolu s fotkami ze zápasu. Jsme rádi za ženský fotbal, stejně tak za tým dívek, který jsme nedávno v Příbrami založili. Proto nás velmi mrzí to, co proběhlo ve videu, které jsme nezkontrolovali před jeho vypuštěním na sociální sítě. S názory fotbalistů, jenž se nevyjadřují o ženském fotbale v dobrém světle, nesouhlasíme. Jednalo se o několik jedinců, se kterými jsme dnes mluvili. Uvědomují si svou chybu a za své komentáře se omlouvají. Provedli jsme úpravu interních opatření, aby se podobná situace již neopakovala."

Vedení 1.FK Příbram

sobota 27.11.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 16. kolo
FC MAS Táborsko
20. 11. 2021
Jaroslav Tregler: Za náznaky šancí zasloužená remíza
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.