Vyzkoušejte si Fortuna fotbalovou střelnici

Už tuto neděli Na Litavku přijedou fotbalisté Slavie Praha. Do Příbrami nezavítá pouze vedoucí celek tabulky, ale také fotbalová střelnice od Fortuny, která objíždí postupně všechny stadiony nejvyšší soutěže a u fanoušků má velký úspěch.

O co vlastně jde? Je to zábavná fanzóna, která bude pro fanoušky nachystaná dvě hodiny před výkopem zápasu. Stačí pouze sestavit tým o dvou až deseti členech a na místě se přihlásit. Pravidla střelnice jsou jednoduchá. Budete si navzájem muset nahazovat míč o připravenou trampolínu a následně ho trefovat rovnou z voleje. Nestačí však pouze trefit branku, střely se bude snažit chytat brankář Honza Bartulík. Na vstřelení co nejvíce gólů máte časový limit jedné minuty.

Porovnat se budete moci s našimi profesionálními fotbalisty, kteří si střelnici také vyzkoušeli. Šestice Příbramáků Radek Voltr, Milan Švenger, Antonín Fantiš, Tomáš Jablonský, Martin Nový a Emmanuel Antwi si nevedla vůbec špatně.

Hned první rána Antwiho zapadla do sítě, následovalo několik nepřesných pokusů, v polovině času se ale číslo gólů vyšplhalo na pět. Druhá polovina už nebyla tak povedená, přesto osm úspěšných ran představuje laťku nastavenou velmi vysoko.

Kromě spousty zábavy nabízí fotbalová střelnice i zajímavé ceny. Povede-li se vám překonat osmigólovou hranici profesionálů, získáte od Fortuny sázenky ve výši 5000 korun. Jestli ne, na nejlepší fanouškovský tým dne čeká stejně výtečná odměna v hodnotě 10000 korun do klubového fanshopu! Všichni soutěžící navíc obdrží volné sázenky.

Střelnici si budete moci vyzkoušet před startem nedělního duelu se Slavií Praha, otevřena bude již dvě hodiny před utkáním, tedy od 15:30! Nafouklá žlutá stavba vyroste nad hlavní tribunou na hřišti s umělým povrchem. Dorazte si zpříjemnit předzápasové chvíle zábavnou fotbalovou aktivitou.