Vzpomínat budu hlavně na skvělou partu hráčů

V pětapadesáti ligových zápasech nastoupil v Příbrami záložník Tomáš Borek. Ten se nyní s příbramskou kabinou loučí a odchází za novým angažmá.
(otazka)Dva a půl roku jsi odehrál za Příbrami, jak na tohle období budeš vzpomínat?(/otazka) (odpoved)Na Příbram budu vzpomínat vždy v dobrém. Dala mi šanci hrát ligu. Hlavně bych chtěl poděkovat panu Starkovi, který mi nabídl šanci a vždy mi věřil. A budu vzpomínat na super partu v Příbrami.(/odpoved) (otazka)V uplynulém roce ti už tolik nenaskakovaly zápasové starty, nepřibrzdilo tě tehdy zranění, které se stalo v Kladně?(/otazka) (odpoved)Určitě mě zranění přibrzdilo v mé kariéře. Ale to je život a nemá smysl se vracet zpět.(/odpoved) (otazka)Konkrétní důvody jsi asi probíral s trenérem, můžeš je uvést?(/otazka) (odpoved)Trenér se mnou nebyl spokojen, tak se rozhodl, že bude lepší, když budu pokračovat jinde.(/odpoved) (otazka)A o tom, v jakém klubu budeš působit na jaře už máš jasno, nebo je to teprve v jednání?(/otazka) (odpoved)Něco se rýsuje, ale zatím není nic jistého.(/odpoved) (otazka)Jaký zajímavý moment nebo zápas se ti vybaví ve spojení s Příbramí?(/otazka) (odpoved)Nejvíc ta skvělá parta v kabině a pohodoví lidé, co se v Příbrami starají o chod klubu.(/odpoved)
24. 04. 2024
Fotbalisté Manu Antwi a Vinny Loic Nkwinga byli ve škole All Stars School