Yilmaz: Přeju si, ať se liga dohraje

Turecký záložník Aydin Yilmaz zatím nemohl ukázat své fotbalové dovednosti kvůli zranění a momentálně tráví nucenou pauzu doma. Těší se na návrat, a co si myslí o restartu ligy?

Aydine, jak bys popsal současnou situaci ve tvé domovině v Turecku?

U nás se také začala provádět různá opatření. Mezi ta zvýšená patří i zákaz vycházení a očekává se, že nemoc dostaneme pod kontrolu. Věřím, že se vše vrátí k našemu běžnému životnímu rytmu na celém světě co nejdřív.

Jak trávíš celou tu dobu karantény?

Momentálně trávíme co nejvíce času doma a ven chodíme je v nezbytných případech. Trávíme tak čas se ženou a dětmi. Celý den hrajeme hry a s dětmi se učíme do školy. No a s mojí ženou pak sledujeme různé seriály.

Stejně jako každý hráč máš od trenérů předepsanou individuální přípravu. Jak se ti to daří plnit?

Soustředím se hlavně na to, abych si splnil jak venkovní cvičení, tak pak si udělám nezbytná cvičení i doma. V téhle obtížné době je potřeba zůstat fyzicky i mentálně připravený a v pohodě.

Jsi ve spojení s naším týmem. Ať už trenéry tak případně spoluhráči?

Jasně, každý den si píšeme o tréninkovém plánu pro celou skupinu. Ze spoluhráčů jsem nejčastěji v kontaktu s Filipem Zorvanem.

Co si myslíš o možnosti dohrát tuto fotbalovou sezónu. Byl bys pro dohrání nebo zrušení?

Chtějí, aby se v červnu začalo hrát ve více zemích a netýká se to jen fotbalu. Potřebujeme se vrátit k normálnímu životu, ovšem lidské životy jsou důležitější než všechno ostatní. Osobně bych chtěl, aby se hrálo.

Co bys vzkázal příbramským fandům?

Já jsem moc rád, že jsem v klubu. I za tu krátkou chvíli jsem si v klubu zvykl a líbí se mi tu. Moc rád bych v Příbrami předvedl to nejlepší, co ve mně je. Věřím, že tu vydržím dlouho.

neděle 27.9.2020
AC Sparta Praha
12. 09. 2020
Tiskovka S Pavlem HORVÁTHEM po utkání s Opavou
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO