1.FK Příbram

Yilmaz se již vrátil do tréninku

Před výjezdem do Plzně jsme požádali o vyjádření trenéra ligového týmu Romana Nádvorníka.

Soupeřem tentokrát bude tabulkově ještě lepší celek než je Jablonec, co nás čeká v Plzni?

Všichni víme, že v zápase bude obrovským favoritem Plzeň. Je to jeden z nejlepších týmů posledních let. Začali nyní hrát v jiném rozestavení, a povedlo se jim poměrně přesvedčivě vyhrát v Opavě. My se nicméně necítíme předem poraženi, do každého zápasu jdeme s cílem bodovat.

Fanoušci stále čekají na start v mistrovském zápase Aidina Yilmaze, jak je na tom zdravotně?

Yilmaz se již vrátil do tréninku, ze kterého ho vyřadila trhlina ve svalu. Očekáváme, že za deset dní bude schopen plné zátěže. Těší mě, jak profesionálně pracoval na svém návratu. Na hřišti bude určitě velkým přínosem.

Co musíme oproti minulému zápasu zásadně vylepšit?

Měli jsme v poslední době s Jabloncem dobrou bilanci, na zápas jsme se moc těšili a věřili si, že můžeme překvapit. Cítil jsme z hráčů velké odhodlání, ale co je to platné, když pak uděláme velké chyby. Do druhé branky jsme nehráli špatně, ale takový soupeř jako Jablonec už zápas nepustí. Pak už domácí zápas jasně ovládli. Sráží nás individuální chyby. První poločas nebyl vůbec špatný, ale při takových chybách se není co divit, že zkušený soupeř nezaváhá. Musíme se především vyvarovat dalším zbytečným ztrátám balonů a individuálním chybám.

Příští zápas
sobota 4.4.2020
FORTUNA:LIGA, 27. kolo
Odloženo
1.FK Příbram
SK Slavia Praha
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
13. 03. 2020
Jaroslav Starka: Výsledkem práce Pavla Horvátha má být ligová záchrana
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners