Yilmaz se již vrátil do tréninku

Před výjezdem do Plzně jsme požádali o vyjádření trenéra ligového týmu Romana Nádvorníka.

Soupeřem tentokrát bude tabulkově ještě lepší celek než je Jablonec, co nás čeká v Plzni?

Všichni víme, že v zápase bude obrovským favoritem Plzeň. Je to jeden z nejlepších týmů posledních let. Začali nyní hrát v jiném rozestavení, a povedlo se jim poměrně přesvedčivě vyhrát v Opavě. My se nicméně necítíme předem poraženi, do každého zápasu jdeme s cílem bodovat.

Fanoušci stále čekají na start v mistrovském zápase Aidina Yilmaze, jak je na tom zdravotně?

Yilmaz se již vrátil do tréninku, ze kterého ho vyřadila trhlina ve svalu. Očekáváme, že za deset dní bude schopen plné zátěže. Těší mě, jak profesionálně pracoval na svém návratu. Na hřišti bude určitě velkým přínosem.

Co musíme oproti minulému zápasu zásadně vylepšit?

Měli jsme v poslední době s Jabloncem dobrou bilanci, na zápas jsme se moc těšili a věřili si, že můžeme překvapit. Cítil jsme z hráčů velké odhodlání, ale co je to platné, když pak uděláme velké chyby. Do druhé branky jsme nehráli špatně, ale takový soupeř jako Jablonec už zápas nepustí. Pak už domácí zápas jasně ovládli. Sráží nás individuální chyby. První poločas nebyl vůbec špatný, ale při takových chybách se není co divit, že zkušený soupeř nezaváhá. Musíme se především vyvarovat dalším zbytečným ztrátám balonů a individuálním chybám.

sobota 4.4.2020
Odloženo
SK Slavia Praha
13. 03. 2020