1.FK Příbram

Za U21 nastoupil Roman Květ

Ve středu večer si svůj debut za reprezentaci U21 odbyli příbramští odchovanci Roman Květ a také Jan Matoušek, který tento týden definitivně odešel do Slavie Praha.
"Lvíčata" v rámci kvalifikace na ME2019 vezou se San Marina výhru 2:0. Oba odchovanci příbramské akademie Květ a Matoušek nastoupili ve druhé půli zápasu. Roman Květ měl navíc možnost ukázat svoji dalekonosnou dělovku, ze které tentokrát branku nevstřelil. V základní sestavě hrál také Aleš Matějů (Brescia) a na lavičce U21 zůstal další expříbramák Josef Kvída, který v této sezóně působí v druholigovém nizozemském celku Nijmegen. Ten už v zemi tulipánů začíná třetí sezónu.
Příští zápas
sobota 20.7.2019
FORTUNA:LIGA, 2. kolo
17:00h
SFC Opava
1.FK Příbram
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
14. 07. 2019
Zeman: Remíza může být spravedlivá, ale já ji neberu
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.Top4Football
Mediální partneři
Pribram.czPRIBRAMZIJE.CZRock Rádio
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners