Začala příprava na novou sezonu

V pondělí 20. června se realizační tým spolu s hráči sešel k prvnímu tréninku v rámci letní přípravy.

Jako již tradičně nejdříve zavítalo vedení klubu do kabiny a popřálo všem úspěšnou přípravu. Mezi hráči, kteří příbramský dres oblékali v minulé sezoně, chyběl Stefan Vilotič, kterému skončila smlouva a odchází do Bohemians Praha 1905, Denis Halinský, o jehož budoucnosti se nyní intenzivně jedná, Daniel Procházka (konec smlouvy), Ondřej Novotný (návrat z hostování), Dominik Gembický (návrat z hostování), Marek Kodr a Martin Sus.

V kabině se také objevilo několik nových tváří, kteří přicházejí na zkoušku a o jejich budoucnosti se rozhodne v příštích dnech: Karel Žilák z Viktorie Plzeň, Václav Dudl ze Sparty Praha, Matouš Babka, který naposledy nastupoval za slovenský Trenčín, Felix Čejka z Motorletu a David Surmaj z Chrudimi. Přípravu zahájilo také několik nadějných příbramských mladíků. O působení Emmanuela Antwiho v Příbrami se rozhodne v nejbližších dnech.

Seznam hráčů 1.FK Příbram letní příprava 2022:

Karel Žilák, Václav Dudl, Matouš Babka, Felix Čejka, David Surmaj, Patrik Švestka, Jaroslav Tregler, Lukáš Lisý, Pavel Hájek, Jan Vokřínek, Jakub Schindler, Adam Petrák, Václav Smrkovský, Ondřej Bleha, Martin Melichar, Daniel Fišl, Marcel Čermák, Tomáš Wágner, Tomáš Pilík, Stanislav Vávra, Dominik Vott.

Plán letní přípravy před startem soutěže.

20. 06. Zahájení letní přípravy 2022

25. 06. Turnaj Benátky nad Jizerou, 12:00 1.FK Příbram - FC Hradec Králové. Odpoledne zápas o 3. místo nebo finále. (Slovan Liberec nebo Mladá Boleslav)

29. 06. 17:00 Pardubice - 1. FK Příbram (hřiště: Pod Vinicí)

02. 07. 11:00 1.FK Příbram - Vlašim (hřiště: 1.FK Příbram)

09. 07. Táborsko - 1.FK Příbram (čas a místo utkání bude upřesněno)

16. 07. Bayreuth - 1.FK Příbram (čas a místo utkání bude upřesněno)

23. 07. 17:00 Bohemians Praha 1905 - 1.FK Příbram

30. 07. 1. kolo F:NL

Již brzy přineseme rozhovor s ředitelem klubu Janem Starkou a trenérem Tomášem Zápotočným.

sobota 9.7.2022
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice B
22. 06. 2022
Jan Starka: Změny přijdou, ale kostra zůstane, jaká je
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.