Základ je neudělat individuální chybu

V sobotu nás čeká Fastav Zlín, a tak jsme si na slovíčko pozvali trenéra Pavla Horvátha.

"Sice jsme nyní získali nějaké body, ale stále jsme v tabulce na spodních pozicích, kde být nemáme. Denně se snažíme pracovat na našich chybách a učíme se soustředit na rozhodující momenty v zápasech. Základ je neudělat individuální chybu, je pak moc složité zápas otáčet. Opět se budeme snažit držet vysoké tempo utkání a ze zápasu se Zlínem musíme vytěžit 3 body."

Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.