Zakončení podzimu je doma proti Viktorce Žižkov

Poslední utkání F:NL v roce 2023 nás čeká v pátek od 18 hodin proti Žižkovu, který přijede na náš stadion.

O SOUPEŘI

Celek z hlavního města v posledním zápase doma ztratil body s Jihlavou po výsledku 0:2. Během podzimní části se v realizačním týmu Michala Horňáka stala změna a tou byl konec šéftrenéra Václava Kotala, který odešel trénovat prvoligový Hradec Králové. Tým Žižkova jako typický účastník druhé nejvyšší soutěže se nachází na 12. pozici s bodovým odskokem na sestupovou příčku. Nejlepšími střelci týmu jsou se čtyřmi zásahy Václav Prošek a Radek Voltr. Druhý jmenovaný v Příbrami působil od září 2018 do ledna 2022 a zapsal 13 zásahů v 83 zápasech. Dále v týmu můžeme najít dlouholetou oporu našich řad Jaroslava Treglera a zástupce kapitána Adama Petráka, který v posledních zápasech chyběl v nominaci.

NÁŠ TÝM

V zápase s Varnsdorfem jsme dvakrát vedli po dvou gólech Jakuba Nečase, ale ke konci zápasu jsme inkasovali a zápas skončil remízou 2:2. Před posledním podzimním zápasem do zápasu půjdeme jako šestý tým tabulky s 23 body. Co se týče o minulosti našich hráčů s žižkovským dresem tak tam působil Václav Dudl a Josef Hušbauer. Do 50. soutěžního zápasu v zelenočerném dresu může naskočit univerzál Jan Vokřínek.

H2H

V pátečním zápase nás čeká 25. soutěžní utkání. V předchozích střetnutích jsme dokázali zvítězit 10x, 7x remizovat a 8x se radoval Žižkov. Poslední zápas se hrál na konci července na Žižkově a tam jsme v posledních minutách otočili utkání na 3:2. Za Žižkov se prosadil ex-příbramský Adam Petrák a Augusto Batioja. Za nás Hasan Jahić, Dominik Vott a aktuálně nejlepší střelec týmu Jakub Nečas.

INFORMACE K ZÁPASU

Poslední zápas roku začíná v 18 hodin na našem stadionu Na Litavce. Duel bude pískat rozhodčí Michael Kvítek.
Partner zápasu je společnost SVZ Centrum, se kterou budeme soutěžit o poločasové přestávce.

Pokud utkání nestíháte, sledovat ho můžete na webu Sporttotal.cz.
Prémiovým partnerem je společnost Tipsport, u které si můžete na tento zápas vsadit.
Po skončení zápasu se můžete s hráči rozloučit a sledovat předání ceny ,,Hráč podzimu 2023“ od našeho fanklubu.

středa 8.5.2024
1.SK Prostějov
04. 05. 2024
Daniel Fišl: Na zápas jsme byli ohromně namotivovaní, ale bohužel to nevyšlo