FK PŘÍBRAM

Zakončení podzimu je doma proti Viktorce Žižkov

Poslední utkání F:NL v roce 2023 nás čeká v pátek od 18 hodin proti Žižkovu, který přijede na náš stadion.

O SOUPEŘI

Celek z hlavního města v posledním zápase doma ztratil body s Jihlavou po výsledku 0:2. Během podzimní části se v realizačním týmu Michala Horňáka stala změna a tou byl konec šéftrenéra Václava Kotala, který odešel trénovat prvoligový Hradec Králové. Tým Žižkova jako typický účastník druhé nejvyšší soutěže se nachází na 12. pozici s bodovým odskokem na sestupovou příčku. Nejlepšími střelci týmu jsou se čtyřmi zásahy Václav Prošek a Radek Voltr. Druhý jmenovaný v Příbrami působil od září 2018 do ledna 2022 a zapsal 13 zásahů v 83 zápasech. Dále v týmu můžeme najít dlouholetou oporu našich řad Jaroslava Treglera a zástupce kapitána Adama Petráka, který v posledních zápasech chyběl v nominaci.

NÁŠ TÝM

V zápase s Varnsdorfem jsme dvakrát vedli po dvou gólech Jakuba Nečase, ale ke konci zápasu jsme inkasovali a zápas skončil remízou 2:2. Před posledním podzimním zápasem do zápasu půjdeme jako šestý tým tabulky s 23 body. Co se týče o minulosti našich hráčů s žižkovským dresem tak tam působil Václav Dudl a Josef Hušbauer. Do 50. soutěžního zápasu v zelenočerném dresu může naskočit univerzál Jan Vokřínek.

H2H

V pátečním zápase nás čeká 25. soutěžní utkání. V předchozích střetnutích jsme dokázali zvítězit 10x, 7x remizovat a 8x se radoval Žižkov. Poslední zápas se hrál na konci července na Žižkově a tam jsme v posledních minutách otočili utkání na 3:2. Za Žižkov se prosadil ex-příbramský Adam Petrák a Augusto Batioja. Za nás Hasan Jahić, Dominik Vott a aktuálně nejlepší střelec týmu Jakub Nečas.

INFORMACE K ZÁPASU

Poslední zápas roku začíná v 18 hodin na našem stadionu Na Litavce. Duel bude pískat rozhodčí Michael Kvítek.
Partner zápasu je společnost SVZ Centrum, se kterou budeme soutěžit o poločasové přestávce.

Pokud utkání nestíháte, sledovat ho můžete na webu Sporttotal.cz.
Prémiovým partnerem je společnost Tipsport, u které si můžete na tento zápas vsadit.
Po skončení zápasu se můžete s hráči rozloučit a sledovat předání ceny ,,Hráč podzimu 2023“ od našeho fanklubu.

FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Hlavní partneři
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School