Zápas jsme nemohli mít lépe rozehraný

Krajní záložník David Štípek, krátce po skončení smolného zápasu s Mladou Boleslaví vyjádřil své zklamání ze ztraceného utkání.
(otazka)Krásně rozehrané utkání proti velmi silnému soupeři a nakonec ztráta všech bodů, jak si viděl dnešní duel?(/otazka) (odpoved)Myslím, že jsme ten zápas snad nemohli mít lépe rozehraný, druhý gól přišel krátce po změně stran, měli jsme vše ve svých rukou, ale pak přijde takový kolaps. Neuhlídané standardky, vlastní gól... opravdu letos hrajeme jaro plné téměř neuvěřitelných momentů. Jsem z toho velmi zklamaný. (/odpoved) (otazka)Neublížil paradoxně mužstvu druhý gól, který přišel ve 47. minutě a nezačali jste myslet zbytečně moc na defenzivu?(/otazka) (odpoved)Možné to je, protože i když jsme chtěli hrát stále aktivně, tak každý hráč v podvědomí asi cítí, že musí spíše bránit. Hlavně to však bylo o soupeři, který samozřejmě začal hrát na riziko a tlačil se maximálně do zakončení. Bohužel pro nás se mu povedlo dát brzy kontaktní branku a nakonec zápas otočit.(/odpoved) (otazka)Střídal jsi v 79. minutě ještě za stavu 2:1, na hřišti jsi se několikrát držel za nohu, střídání bylo z důvodu nějakého zranění, nebo vyčerpnání?(/otazka) (odpoved)Už jsem byl úplně vyšťavený, chytaly mě křeče a byl bych na hřišti už asi zbytečný, takže jsem musel střídat a sledoval jsem ten nešťastný konec už jen ze střídačky.(/odpoved)