Zápasové vytížení mi nechybělo

Levonohý univerzál Josef Divíšek nastoupil v domácím dresu po dlouhé době v základní sestavě, jak byl se svým výkonem spokojený? Odpovídal na naše dotazy krátce po utkání.
(otazka)Pepo, od zápasu na Spartě jsi nastoupil k prvnímu utkání v základní sestavě, jak si spokojený se svým výkonem?(/otazka) (odpoved)Našel bych na výkonu některé chyby a mohlo to být lepší, ale ve finále mohu říct, že jsem spokojený. Nejdůležitější je zisk tří bodů.(/odpoved) (otazka)Zdálo se mi, že dlouhá herní pauza nebyla na hřišti téměř znát, jak jsi se cítil Ty osobně?(/otazka) (odpoved)Cítil jsem se dobře, nervozita opadla po úvodním hvizdu, Já jsem měl zápasové vytížení za juniorku i za farmu, takže v tom problém nebyl, i když samozřejmě ligové zápasy jsou někde jinde.(/odpoved) (otazka)Dnešní zápas charakterizoval jarní výkony Slavie, vyrovnaná hra se soupeřem, skórující Škoda v útoku a nakonec prohra, jaká byla taktická příprava na dnešní zápas?(/otazka) (odpoved)Je pravda, že Slavia nehraje vůbec špatně, ale přijde mi, že se málo tlačí do zakončení. Jen nakopávají dlouhé míče na Škodu, který je schopen v letoší dobré formě rozhodovat zápasy, ale my jsme přesně na tuhle hru byli připraveni a myslím, že tahle příprava i na Milana Škodu byla úspěšná a díky tomu jsme získali tři body.(/odpoved) (otazka)Získali jste důležité tři body, stále se držíte v boji o pohárové příčky, vnímáte tuto situaci v kabině nějak intenzivně?(/otazka) (odpoved)Samozřejmě to sledujeme a věděli jsme, že nás dnešní vítězství může zase o kousek posunout k této metě a jsem rád, že se nám to před domácím publikem povedlo.(/odpoved) (otazka)A co změnit ve hře na hřištích soupeře, abyste dokázali vyhrávat i venku a potvrdili tak velmi dobré výsledky domácích zápasů?(/otazka) (odpoved)To je těžká otázka, ale základem asi bude vycházet právě z utkání, které hrajeme doma a nastupovat do nich stejně aktivně a nebojácně.(/odpoved)