Zaslouženě jsme vyrovnali

Zisk cenného bodu z Olomouce hodnotí trenér Pavel Horváth.

Trenére, dva odlišné poločasy jsme odehráli v Olomouci, jak hodnotíte ten první?

Zápas měl určité fáze. První poločas jsme byli zakřiknutí, nedostávali jsme se do soubojů a byli jsme všude pozdě. Sigma měla dvě střelecké příležitosti. Pak jsme soupeři špatným postavení darovali penaltu a prohrávali jsme zaslouženě 0:1.

V druhé části zápasu jsme domácí Olomouc přehrávali.

V poločase jsme si k tomu něco řekli. Hlavně že musíme být odvážnější a agresivnější. Vyrovnání pak už viselo ve vzduchu a zaslouženě jsme vyrovnali. Od 70. minuty jsme byli lepší uprostřed hřiště a dostávali se do situací, které vyhledáváme.

Je zisk cenného bodu velkým povzbuzením?

Stále jsme v tabulce dole. Musíme denně makat, naučit se soustředit na rozhodující momenty zápasů. Nesmíme dělat chyby, z nichž bychom dostali dva tři góly, to je těžké otáčet. V Olomouci jsme je nedělali, proto máme bod. V poločase jsme se hodně bavili o tom, co je třeba hrát. Znovu jsme po změně stran dali gól, získali bod a s Boleslaví vyhráli. Nemáme problém s kondicí, proto musíme držet vysoké tempo zápasů. Ale pořád máme co dělat. Hlavně potřebujeme bodovat za týden se Zlínem

Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.