Zemřel Jaroslav Pazdera

Dle mnohých nejlepší fotbalista našeho klubu na přelomu devadesátých let minulého století ve středu 15. dubna zemřel.

Jaroslav Pazdera byl odchovancem Spartaku Příbram, nejlepší hráčské úspěchy však zaznamenal v našem dresu, tehdy pod názvem TJ UD Příbram, později FC Portal Příbram. Měl obrovský talent na střílení branek, stále je vedený jako nejúspěšnější střelec v zelenočerném trikotu, když se mu podařilo rozvlnit síť soupeře více než 130 krát. Branky střílel jak v ČFL, tak i ve druhé lize, kterou tehdejší příbramský klub pod názvy FC a FC Portal hrál.

Zahrál si také za Spartu Praha, kam přestoupil právě z Příbrami, a podílel se na zisku mistrovského titulu z roku 1990/1991. V letenském dresu hrál dvě utkání a vstřelil jeden ligový gól.

Jaroslav Pazdera zemřel ve středu 15. dubna 2020 ve věku 57 let.

1.FK Příbram vyjadřuje upřímnou soustrast všem blízkým!