Zemřel Miloslav Penner

Smutná zpráva doputovala z budějovického klubu i k nám. Bývalý obránce tehdejší Marily Příbram Miloslav Penner nečekaně zemřel ve věku 47 let.

Rázný obránce s melírovanými vlasy. Tak si jej pamatujeme všichni v příbramském klubu. Obránce Miloslav Penner odehrál 50 ligových zápasů v žlutočervených barvách. Na jaře roku 2005 přišel k Litavce a na konci roku 2006 své účinkování v našem klubu završil. V našem dresu vsítil také jeden ligový gól, konkrétně Slavii Praha. Tento zápas se hrál 5. listopadu 2006, hrálo se na tehdy poloprázdném Strahově a duel skončil 1:1. Nekompromisní hráč do defenzivy sbíral víc než branky žluté karty, přesto byl právě pro svoji hru velmi ceněn. I proto dosáhl na metu 249 ligových zápasů.

Klub i jeho zástupci se připojují se smutnou vzpomínkou a vyslovujeme upřímnou soustrast rodině i přátelům.

Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.