Zítra je možné koupit lístek na sobotní zápas za 70 korun

V Obchodním domu Stavus (Tesco) bude zítra prodávat lístky na utkání se Spartou trojice našich fotbalistů a to Petr Švancara, Jakub Řezníček a Tomáš Pilík. Vstupenky si je možné zítra zakoupit za cenu 70 korun.
Cena vstupenky na Synot ligu je 100 korun a jenom zítra mají příznivci našeho klubu možnost koupit si vstupenku zlevněnou o 30% a to ještě od samotných fotbalistů A mužstva. V obchodním domě Stavus budou fotbalistů od 14 hodin a prodej potrvá přibližně hodinu. Zároveň je zítra také možné zakoupit si permanentku a to za 900 korun.
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.