Zítra je možné koupit lístek na sobotní zápas za 70 korun

V Obchodním domu Stavus (Tesco) bude zítra prodávat lístky na utkání se Spartou trojice našich fotbalistů a to Petr Švancara, Jakub Řezníček a Tomáš Pilík. Vstupenky si je možné zítra zakoupit za cenu 70 korun.
Cena vstupenky na Synot ligu je 100 korun a jenom zítra mají příznivci našeho klubu možnost koupit si vstupenku zlevněnou o 30% a to ještě od samotných fotbalistů A mužstva. V obchodním domě Stavus budou fotbalistů od 14 hodin a prodej potrvá přibližně hodinu. Zároveň je zítra také možné zakoupit si permanentku a to za 900 korun.
sobota 29.2.2020
FK Mladá Boleslav
24. 02. 2020
Zařvi si v kulichu