Zklamání bylo z výsledku ne z výkonu

Návrat do sestavy, který lze označit jako povedený, má za sebou záložník David Kalivoda. V Jihlavě přesnou gólovou nahrávkou a dalšími akcemi vydatně pozvedl ofenzivní hru Příbrami.
(otazka)Davide, naskočil jsi konečně na delší úsek zápasu. Řekl bys, že jsi byl spokojený s vlastním výkonem, nebo to celkově kazí dojem z výsledku, který bohužel pozitivní nebyl.(/otazka) (odpoved)Byli jsem všichni zklamaní, že jsme prohráli, protože právě v Jihlavě jsme měli na víc. Ve druhém poločase jsme to i naznačili minimálně naším výkonem, z nějž bychom mohli být spokojeni, jenže ten výsledek dojem jednoznačně kalí.(/odpoved) (otazka)Právě ty asistence na gólové situace byly kvalitní. Je to něco, co je od tebe očekáváno?(/otazka) (odpoved)Ano, myslím si, že tohle přesně ode mě čekají. Dlouhou dobu jsem nehrál a jen jsem trénoval. Musel jsem dohnat manko ve fyzičce, když jsem neměl s týmem celou letní přípravu. Proto jsem rád, že jsem se dočkal a dostal do zápasu.(/odpoved) (otazka)Ty situace byly výsledkem nějaké sehrané situace?(/otazka) (odpoved)Podobné věci se trénují, stejně jako standardky. Centr se vždy snažím dát do vápna, ale pak je to i o náběhu hráčů a troše štěstí.(/odpoved) (otazka)A když je tedy ve vápně hráč, dokážeš vždy mu ten míč na hlavu posadit?(/otazka) (odpoved)Samozřejmě se o to snažím. Někdy se to povede a někdy ne. Z deseti takových balonů asi nejde desetkrát jej dostat na hlavu, to neumí asi nikdo, ale dá se to natrénovat a vypilovat na sice ne maximální, ale vyšší úspěšnost.(/odpoved) (otazka)Další soupeř, Viktoria Plzeň, to bude úplně jiný šálek kávy. Produkují asi nejofenzivnější fotbal v lize. Jak na ně?(/otazka) (odpoved)Dosud jsme neměli konkrétní přípravu, co bude chtít trenér na ně hrát. Musíme podat víc jak stoprocentní výkon. Oni mají dobré mužstvo, které v základu hraje dlouho pohromadě. Sice hrají asi nejlepší fotbal u nás, jenže nikde není napsáno, že bychom nemohli uspět. I papírově slabý soupeř proti nim může bodovat a my se chceme o ty body poprat. Navíc jsme v situaci, kdy nemáme nač čekat. V každém utkání chceme bodovat a teď konečně i zvítězit, nehledě na to, že jsou favorité ligy.(/odpoved) (otazka)Myslíš, že máš po zápase v Jihlavě šanci na základní sestavu?(/otazka) (odpoved)To se dozvím až od trenéra. Pokud budu hrát, tak chci maximálně pomoci týmu k vítězství. Jak to bude se v kabině dovíme až později, teď jsme teprve na kraji týdne.(/odpoved)