1.FK Příbram

Zklamaní z výsledku jsme, důležitý však bude souboj se Zlínem

Přestože Příbram se Slavií Praha prohrála, brankář Ondřej Kočí předvedl fantastický výkon a hlavně ve druhé půli při tlaku domácích pomohl odvrátit alespoň debakl.

Čím to, že se dařilo v prvním poločase tak úspěšně vzdorovat Slavii?

Věděli jsme, že Slavie má svoji hru a umí ji hrát velmi dobře. Na tu jsme se celý týden připravovali, sledovali jsme jejich předchozí soupeře. Řekli jsme si, že musíme makat, makat a makat. A hlavně hrát jednoduchý fotbal bez vymýšlení. Myslím, že jsme to v prvním poločasu plnili, Slavia si nevytvořila moc šancí. Teď je to škoda, jsme zklamaní, ale my se zachraňujeme a už nás čeká důležitý zápas se Zlínem.

Jak lze vysvětlit, že si ve druhé půli během pěti minut vytvořili víc šancí, než za celý první poločas? Báli jste se víc, nebo čím to bylo?

Slavia ukázala kvalitu, oni už to chtěli hrát v prvním poločasu, kdy jsme vzdorovali. Pak už nám asi trochu došly baterky. Potvrdili to, že jsou kvalitní a mají sílu.

Přesto i po dnešku platí, že jsme stále na hřišti soupeře nezískali žádný bod. Jak se s tím perete v kabině?

Musíme se s tím poprat i na příště. Nevím, čím to může být. Doteď platilo, že jsme dostali rychlé branky, dnes jsme dali první branku my a stejně to nevyšlo. Pracujeme na tom a myslím, že to brzy dokážeme zlomit.

Co jsi říkal na bratrský souboj dvou kapitánů?
Bylo to usměvné, ale oni to zvládli v pohodě.

Fotogalerie
Příští zápas
sobota 29.2.2020
FORTUNA:LIGA, 23. kolo
14:30h
1.FK Příbram
FK Mladá Boleslav
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
24. 02. 2020
Zařvi si v kulichu
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.Top4Football
Mediální partneři
Pribram.czRock Rádio
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners