Zlomový okamžik byla penalta

Trenér Nádvorník po utkání se Slováckem neskrýval zklamání.

Roman Nádvorník: "Špatně jsme vstoupili do prvního poločasu, Slovácko nás jednoznačně přehrálo v agresivitě, mělo všechny odražené balóny, hráli jednodušeji, dostávali se do optického tlaku a z toho pramenil i první gól. Druhý poločas jsme se chtěli dostat do hry, chtěli jsme dát góla, ale naopak jsme dostali branku po chybě ze standardní situace. Zlomový okamžik byl za stavu 2:0, kdy jsme šli kopat penaltu a kdy jsme začali trochu hrát. Pokud bychom snížili, tak by to mohlo být ještě zajímavé. Po té penaltě to měli domácí pod kontrolou a Slovácko si to v závěru už pohlídalo. V takových zápasech nejde o fotbalovou krásu, ale nasazení a agresivitu a tu jsme dneska neměli."

čtvrtek 27.6.2019
Příprava A-tým, přát.
Legia Varšava
22. 06. 2019