1.FK Příbram

Změny v kádru před koncem přestupního termínu

A-tým 1.FK před uzávěrkou přestupního termínu oznamuje s definitivní platností tři změny v hráčském kádru. Potvrzené je půlroční hostování Jakuba Jugase a také Róbera Valenty. Naopak hostovat na podzim odchází Jan Kvída do Králova Dvora.
Všechny uvedené změny oznámil generální ředitel Petr Větrovský s definitivní platností. Dvacetiletý Jakub Jugas přichází hostovat ze Zlína a v sobotu už naskočil do svého prvního ligového zápasu. Dalším hostujícím hráčem bude Róbert Valenta. Jedenadvacetiletý záložník v Příbrami působil již vloni na podzim, kdy naskočil do osmi utkání. Naopak získat pravidelnou herní zkušenosti odchází stoper Jan Kvída, kmenový hráč Příbrami. Bude během podzimu hostovat v týmu ČFL Králově Dvoře. Shodou okolností v celku, který nás vyřadil z Poháru České pošty.
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.