FK VIAGEM PŘÍBRAM

Změny v realizačním týmu

Příbramský realizační tým příchází posílit Bohumil Pilný. Petr Janota u týmu z důvodu časové zaneprázdněnosti končí, i nadále zůstává jedním z klíčových trenérů v naší akademii.
Pětaačtyřicetiletý asistent trenéra Bohumil Pilný patří mezi hráčské legendy Liberce. Jako trenér působil na Žižkově nebo Hradci Králové. (kurziva)"Nově jsme na místo prvního asistenta jsme přivedli Bohouše Pilného, který splňuje naše požadavky a má potřebnou licenci pro FORTUNA:LIGU,"(/kurziva) říká k angažování zkušeného fotbalového matadora prezident klubu Jaroslav Starka.
sobota 14.1.2023
Příprava A-tým, přát.
FK VIAGEM PŘÍBRAM
FK Zbuzany 1953