FK PŘÍBRAM

Známe obsazení realizačního týmu u Béčka

Od nové sezóny se u B-týmu objeví několik nových a přesto nám dobře známých tváří.

Příbramský B-tým se v minulé sezóně zachraňoval až do posledního kola, kdy jsme museli stvrdit setrvání v divizní soutěži výhrou nad plzeňským Petřínem.

"Radikální omlazení trenérského štábu je možná netradiční, my si od kluků slibujeme nejen progresivní přístup. Využijeme jejich bohatých fotbalových zkušenosti směrem k našim mladíkům, kteří by měli časem tvořit naši širší základnu pro A-tým i pilování nových talentů," vysvětluje Jan Starka, ředitel klubu.

Od nové sezóny povede "B" mužstvo jako hlavní trenér Dominik Mašek, který skončil profesionální fotbalovou kariéru. Jako asistenty bude mít k sobě kapitána A-týmu Tomáše Wágnera, jehož bohaté ligové zkušenosti budou velkým přínosem, druhým asistentem bude Karel Krejčí ml., který patří mezi odchovance příbramského fotbalu a v minulé sezóně hrál krajský přebor v barvách Strakonic.

B-tým aktuálně začíná s kondiční přípravou, v mužstvu se bude pohybovat i několik hráčů, kteří se nedostanou po letní přípravě Áčka do druholigového kádru. První přípravný zápas hraje tým už v úterý odpoledne s Radotínem.

 Dominik Mašek

 Tomáš Wágner

 Karel Krejčí ml.

FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.Olympia FitnessB&B commercial activity s.r.o.