Teplice vs. Příbram
Branky: 2x Rys
Žluté karty: 2:1
Diváci: 70
Příbram: Kočí – Junek (54min. Michalec), Pergl, Tregler, Červeňák – Rys, Slabihoudek, Hlinka – Sirotek, Barek (60min.Sandr), Lanfranchi (75min. Chytka) náhr.brankář: Balík

Předvedená kombinační hra přinesla v Teplicích úspěch

Marek Zárybnický

Po dvou jednoznačných utkáních čekal na naše mužstvo těžký soupeř
Souboje s Teplicemi bývají většinou vyrovnané a ani tentokrát tomu nebylo jinak. Utkání začali naši hráči aktivně a nebezpečný centr Junka domácí brankář s obtížemi likvidoval. Nedlouho poté vybídl ke skórování Rys Lanfranchiho, ale domácí brankář byl na místě. O minutu později, tedy v 11min. se skóre měnilo. Kombinace Junek – Rys otevřela soupeřovu obranu a druhý jmenovaný otevřel i skóre zápasu -0:1. O několik minut později podobnou akci předvedli Junek s Barkem, ale Barkovi střela nesedla. Po půlhodině hry se začali ukazovat i domácí. Přihrávku mezi naše obránce hasil vyběhnuvší Kočí. Ve 34min. měli domácí první velkou šanci, ale domácí útočník osamocen na penaltě trefil levou tyč. Poté domácí naše mužstvo skřípli a další „tutovku“ likvidoval Kočí a i další střely výborně likvidoval. Těmito zákroky naši hráči získávali jistotu a opět se pustili do útoku, ale ani v dobré pozici Lanfranchi, poté ani Červeňák branku nevstřelili. Druhý poločas začali domácí šancí, ale Kočí měl dnes zavřeno. Naši hráči oplatili Treglerem, který hlavičkoval z rohu a jen těsně minul domácí branku. Ve 47min. vybojoval Slabihoudek míč Rysovi a ten se rozběhl k domácí brance. Postupně obešel tři domácí hráče a křížnou střelou zvýšil na 0:2 pro naše barvy. Domácí zbraně nesložili a po odraženém míči z přímého kopu jen těsně minula střela naši branku. V 65min. po průniku domácí obranou pálil Slabihoudek z hranice vápna vedle a podobně se vedlo i Sandrovi. Domácí se k naší brance dostávali čím dál méně, ale opět Kočí zachránil, když došlo k chybě v naší obraně. Závěrečné minuty však patřili opět našim hráčům a velká škoda, že si Sirotek přikopl míč více a v sólu neuspěl. V 78min. měl šanci po úniku dva na jednoho Chytka. Místo zakončení se rozhodl předložit tutovku Hlinkovi, který těsně minul. V poslední minutě střílel v dobré pozici Sirotek, ale opět vedle. Neproměněné šance nás nemrzely a po předvedeném výkonu si odvážíme zaslouženou výhru z Teplic.