25.09.2011
Česká liga žáků U 12 A, 7. kolo
11:2
Příbram vs. Č. Budějovice
Branky: 3. a 35. minuta - Břížďala, 11. a 50. minuta - Januška, 24. minuta Vacík PK, 45. minuta - Hlavatý
Diváci: 30
Příbram: Kabát, Janák, Filip, Vlk V., Přitasil M., Pavouček, Jeništa, Přitasil V., Srb, Vlk J., Zamrzla Střídali: Slunéčko, Lakatoš, Novák, Babka GK
Č. Budějovice: Javorský, Vacík, Břížďala, Valenta, Šrain, Januška, Hlavatý, Kvída, Krůta, Klauz, Schöbel Střídali: Srp, Šváb, Šedivý, Reichenauer
Tuto neděli naši hráči U-15 zajížděli k dalšímu mistrovskému utkání, tentokrát k nováčkovi soutěže do Vlašimi. Vlašim vsadila především na obranu a celý zápas bránila téměř se všemi hráči. Přesto do jejich sítě padlo 6 branek. Již ve třetí minutě zápasu dobíhal míč Míla Klauz. Brankář jej před ním nedokázal zachytit do svých rukavic. K odraženému balónu se dostal Tomáš Břížďala a otevřel skóre zápasu 0 - 1. Ihned po rozehrávce jsme opět soupeře zatlačili na jeho polovinu a útok za útokem se valil na branku domácích. V 11. minutě se individuálně uvolnil Jirka Januška a střelou z vápna zvyšuje na 0 - 2. Obraz hry byl stále stejný. Vlašim "zakopaná" před vlastním vápnem a naši hráči se snaží dát další branku. Ve 24. minutě se individuálně prosazoval Jenda Šrain a jeho samostatnou akci zastavil až nedovolený zákrok, za který rozhodčí nařídil penaltu. Kapitán Jenda Vacík bezpečně proměnil a zvýšil na 0 - 3. Na další branku jsme pak čekali až do 35. minuty. To rozehrával roh Jirka Januška, Míla Klauz hlavou přizvedl míč, který do branky opět hlavou uklidil Tomáš Břížďala 0 - 4. Poločas. Do druhé půlky zápasu poslali naši trenéři téměř celou lavičku, ale na naší dobré hře to nebylo znát. Postupně se do šance dostal Jenda Šrain, Tomáš Srp, ale ani jeden svoji šanci neproměnili. Ve 45. minutě zápasu pěknou fotbalovou akci založil Jenda Šrain, který přihrál na Jirku Janušku. Ten se rozhlédl po hřišti a krásnou přihrávkou poslal do vyložené šance Michala Hlavatého, který zvyšuje na již 0 - 5. V 50. Minutě ještě uzavřel skóre na konečných 0 - 6 Jirka Januška.