Branky: Sandr – Čavoš, Sulovský, Chroust
Příbram: Kočí – Junek, Pergl (41min.Chytka), Tregler, Červeňák – Rys, Slabihoudek (70min. Michalec), Hlinka – Sirotek, Like (41min.Sandr), Lanfranchi (70min. Barek) náhr.: Balík, Seidel

První porážka přišla v utkání se Spartou

Marek Zárybnický

Utkání velmi dobré úrovně rozhodla první půle
Po několikaminutovém oťukávání se k prvnímu vážnějšímu ohrožení branky dostali hosté. Kočí byl připraven a Tregler vyražený míč odkopl do bezpečí. V 11min. i naši hráči ukázali cestu k ohrožení branky a po akci Lanfranchiho přestřelil v dobré pozici Rys. Po čtvrt hodině hry kopali hosté dva trestné kopy a v obou případech míč jen těsně minul Kočího branku. Naši hráči hrozili z rohových kopů,kdy Rys přestřelil. V následujících minutách měli hosté více ze hry a ostřelovali naši branku. Ve 22min. po rohovém kopu propadl míč k zadní tyči, kde se nejrychleji orientoval Čavoš a dorážkou otevřel skóre zápasu – 0:1. O dvě minuty později se síť v naší brance vlnila podruhé. Soupeřovo dobré napadání vedlo ke ztrátě míč na našem vápně a Slabihoudek stačil vypíchnout míč pouze k volnému Šímovi, který z hranice vápna vymetl levou šibenici Kočího branky - 0:2. V těchto chvílích byli naši hráči hodně dole a soupeř si vypracoval několik dalších šancí. Naštěstí pro naše barvy vše brankář Kočí likvidoval. Naši hráči zvedli hlavy ke konci poločasu a pohlednou akci Junka se Sirotkem zakončoval těsně vedle Rys. Do druhého poločasu vstoupili naši hráči velmi aktivně a šance na sebe nenechali dlouho čekat. Ve 42min. utekl Sandr obraně Sparty, ale brankáře nepřekonal. O dvě minuty později už bylo lépe. Sandr vybojoval na půlce míč Rysovi, ten prolétl obranou Sparty jako nůž máslem a předložil do prázdně zpět Sandrovi – 1:2. Naši hráči v těchto chvílích ovládali hru a šance na vyrovnání se rodili. Sirotek z levé strany vystrašil hostujícího brankáře a dobíhající Lanfranchi nestihl dorážku před dobíhajícím obráncem Sparty. Za pár minut to byl opět Rys, který vyzval Lanfranchiho. Bohužel pro nás „Peppe“ v dobré pozici hlavičkoval těsně vedle. Poté přišla šance hostů, kterou Kočí zvládl. Bohužel jediná chyba Kočího v zápase měla za následek, že Chroust z přímého kopu zvyšoval na 1:3. V 66min. Sandr zahrával přímý kop a jeho ostrý centr na zadní tyč se nepodařilo dorazit. V závěru zahrozil ještě jednou soupeř a nevyužil velkou šanci po chybičce Junka, kterou napravil až Kočí a vyrazil střelu na rohový kop.