03.10.2011
Česká liga dorostu U 17 A, 8. kolo
Příbram vs. Sokolov
Branky: Junek - Slabihoudek
Příbram: Kočí – Červeňák (40min.Seidel), Tregler, Pergl, Junek - Rys, Slabihoudek, Hlinka (40. Michalec) - Sandr, Lanfranchi (40. Like), Sirotek (72. Chytka) náhr.: Balík

Remíza z dnešního zápasu přinesla větší radost hostům

Marek Zárybnický

Na vedení hostů z prvního poločasu dokázali odpovědět naši hráči pouze jednou
Utkání se hrálo na hlavním hřišti, což mělo pro domácí znamenat svátek..... Ale, spíše jim to svázalo nohy, protože prvních 10minut se v jejich hře objevilo tolik nepřesností a nervozity, jako v předešlých 6.kolech dohromady. Hra byla neurovnaná a na posledních 30m tak nepřesná, že snaživý hosté celý první poločas domácí nepustili do vážnější příležitosti. Ti se zmohli jen na pár nepřesných střel z dálky. A po jedné z dalších lehkomyslných ztrát hosté odkopem založili brejk, který obrana domácích uhasila jen za cenu faulu, a z následného trestného kopu Slabihoudek prostřelil domácí zeď a míč skončil překvapivě v síti. Byl to typický gól do šatny. V druhém poločase přeci jen příbramští hráči zlepšili pohyb, zpřesnili přihrávky a výsledkem byl krásný gól Junka, který křižnou střelou z dálky vyrovnal ve 43.minutě. Poté to byl do konce zápasu již jen souboj domácích hráčů s obranou a brankářem hostů. Výsledkem však byli jen velké šance, které postupně neproměnili 2krát Sirotek, Like, Rys, Pergl. A když po průniku Sandra vykopli zázračně obránci střelu Likeho z brankové čáry, začal hektický závěr. V něm se domácí díky iracionálnímu chování utápěli v sólových akcích, které hostující hráči s vypětím sil a v křečích stačili vyřešit. A když v poslední minutě závěrečná velká šance Likeho skončila na tyči, odvezli si hosté na západ Čech překvapivou remízu. Domácí svým výkonem zklamali, byl to jejich nejhorší výkon v této sezóně.
24. 04. 2024
Fotbalisté Manu Antwi a Vinny Loic Nkwinga byli ve škole All Stars School