Příbram: Kočí – Junek, Chytka (53min. Pergl), Tregler, Matějů – Slabihoudek ( 47min. Rys), Michalec, Hlinka – Sirotek (60min. Seidel), Like, Sandr (41min. Lanfranchi) náhr.: Balík

Příbramská sedmnáctka v Roudnici nezaváhala

Marek Zárybnický

Roudnice s našimi dorostenci držela krok pouze v prvním poločase
Od prvních minut bylo zřejmé, že naši hráči mají vyšší kvalitu a vedení přišlo brzy. V 5min. našel kolmicí Michalec dobře naběhnutého Likeho, ten zvedl hlavu a zavěsil – 0:1. Po pár minutách nezakončil přesně v dobré pozici Sandr. Poté naše aktivita poklesla a následovalo mnoho nepřesností z naší strany. Domácí se dostali k několika rohům a přímým kopům. Pro nás bylo vše vyřešeno úspěšně a bez větších obtíží. V 18min. za vápnem střílel Sirotek vedle a ve 21min. Sandr hlavou těsně minul. 28min. byla takřka gólová, ale Sirotek domácího brankáře nepřekonal. Čtyři minuty před koncem poločasu vybojoval na půlce soupeře míč Hlinka a střelou z poza vápna rozvlnil domácí síť podruhé – 0:2. Druhý poločas byl zcela v režii našich mladíků a domácí už vůbec neohrozili našeho brankáře. Naopak naše barvy šly do útoku. Z několika rohů vytěžil Rys pouze jedno břevno. Odměna za snahu přišla v 53min. po narážečce s Likem napřáhl Michalec z 25m a domácí brankář jeho střelu neudržel – 0:3. V 58min z přímého kopu otřel balon o břevno nad šibenicí Lanfranchi. O chvilku později nezužitkoval dobrou pozici po zahraném rohu Rys. V 69min. po pěkné kombinaci Matějů - Rys zakončoval Junek a bylo to 0:4. Ještě nám zbývalo několik minut a stále byly šance na kopačkách našich hráčů, ale bez efektu. Seidel střelou z vápna vystrašil domácí a Rys z přímého kopu vysoko přestřelil. Hráči odvedli lepší výkon oproti minulému zápasu a přejeme si, aby forma stoupala dále. Zároveň se těšíme na následující zápasy, které nám nastaví zrcadlo naší výkonnosti.