08.11.2011
Česká liga dorostu U 17 A, 13. kolo
Písek vs. Příbram
Branky: Sirotek 2x, Junek, Hlinka
Příbram: Balík - Červeňák (40.Seidel), Tregler (40.Chytka), Pergl,Matějů (40.Lanfranchi) - Rys, Slabihoudek, Hlinka (50.Michalec) - Junek, Like, Sirotek (40.Sandr) Náhr.: Kočí

Výhra v Písku nás udržuje ve hře o špičku

Marek Zárybnický

Jen vysoké procento neproměněných šancí pomohlo domácím k důstojné porážce
K předposlednímu podzimnímu zápasu jsme zajížděli na hřiště posledního celku tabulky, Písku. Domácí hráči okořenili očekávané dobíjení své branky vysoko hraným ofsajd systémem, na který naši hráči ne vždy dokázali najít ten správný recept. Už v prvních 10 minutách jsme se dostali Sirotkem a Likem do dvou obrovských šancí, ale střely skončily nad brankou. Naopak domácí se dostali do vedení ve 14.minutě, po nesmyslné chybě prostředku defenzívy. Naštěstí jsme dále nalézali okna v domácím ofsajd systému a Junek v 16.minutě a Sirotek v 17.minutě se již v sólových nájezdech nemýlili. Ve 40.minutě přidal Sirotek po hezké přihrávce od Junka naší 3 branku. Mezi tím své příležitosti neproměnili Like, Rys, Junek a Sirotek. Ani v druhém poločase po prostřídání se obraz hry nezměnil a naši hráči bojovali se svojí občasnou nemohoucností v koncovce více než s odevzdaným soupeřem. Další branku jsme přidali již v 43.minutě po hezké individuální akci Hlinky. Bohužel do konce zápasu již skóre nenarostlo, hlavně díky velmi špatnému řešení koncovky. V tom vynikl hlavně Sandr, který bavil svými "kousky" všechny nejen v hledišti, ale i na hřišti. K němu se přidali postupně i Rys, Like, Lanfranchi. Musíme doufat, že si hráči jen něco schovávali do posledního zápasu v sobotu na domácím hřišti s Kladnem.