Branky: 21. a 38. Černý, 31. Suchan, 40+1. Hušek – 51. Nesládek, 65. Cabejšek
Žluté karty: Baran (PB)
Rozhodčí: Štefan, Kabíček, Ondračka
Diváci: 25
Příbram B: Šebek – Černohorský (41. Matějů), Baran, Holý, Červeňák – Kvěch – Mráz (51. Váca), Svojše (56. Křikava), Suchan, Hušek – Černý
Kladno: Pešek, Krupička, Suk, Hanuščík, Pirka, Rohla, Hübst, Cabejšek, Nesládek, Borák, Bystřický

Vítězství na závěr podzimu – Příbram U16 porazila Kladno 4:2 (3:0)

Ačkoli byla Příbram v prvním poločase lepší a vybudovala si tříbrankový náskok, ve druhém poločase nechala svého soupeře snížit na rozdíl jediného gólu. Kladno pak bylo velmi blízko otočení zápasu, ale své šance neproměnilo. Výhru Příbrami pojistil Hušek až v posledních vteřinách zápasu.
V posledním ligovém zápase se Příbram U16 utkala doma s týmem SK Kladno. I když byli domácí od začátku lepším týmem a svého soupeře přehrávali, dostali se do první velké šance hosté. Ve 3. minutě Červeňák přikryl ofsajd a kladenský útočník postupoval sám na Šebka – Šebek ale správným vyběhnutím tuto příležitost zlikvidoval. Příbram se i nadále tlačila do útoku a kladenské přehrávala rychlou a přesnou kombinací. Jen vázlo proměňovaní vypracovaných příležitostí. V 15. minutě střílel Hušek zblízka na bližší tyč, ale trefil jen Peška v kladenské brance. Tatáž situace, včetně stejného výsledku, se odehrála v 17. minutě, jen na konci byl Černý. O čtyři minuty později již byl Černý úspěšnější. Kladno zahrálo malou domů, Černý napadl rozehrávku brankáře, připravil Peška o míč a zakončil do prázdné branky – 1:0. Ve 28. minutě se Černý dostal sám před brankáře a poslal míč vedle brankáře do branky. Kladenští obránci ale stačili na brankové čáře zastoupit Peška. Skóre se ve prospěch Příbrami měnilo v 31. minutě. Po rychlé a přesné kombinaci na levé straně se dostal Hušek za obranu. Na jeho zpětnou přihrávku si naběhl Suchan a trefil se přesně k pravé tyči – 2:0. V 38. minutě se v šestnáctce kličkou uvolnil Černý a svou krásnou střelou z 15 metrů vymetl levou šibenici – 3:0. Ve druhém poločase jakoby domácí zmrzli. Přestali se pohybovat, za protihráče se spíše schovávali, nehledali volné prostory a nenabízeli se k přihrávkám. Velmi často nebylo komu přihrát a tak byl Šebek nejvyužívanějším hráčem při snaze přehrát aktivně napadajícího soupeře. Tato statická a pasivní hra, zejména ve středu pole, se domácím vymstila a téměř je připravila o tři body. V 51. minutě pustila Příbram po špatné kombinaci do úniku Nesládka, který svou šanci proměnil – 3:1. Vzápětí trefil Černý svou střelou jen břevno kladenské banky. Na rozdíl pouze jednoho gólu se hosté dostali v 65. minutě. Šebkova kolmá přihrávka skončila na noze Bystřického, který, nikým neobtěžován, míč ihned vrátil před příbramskou šestnáctku. Cabejšek kličkou ve velkém vápně obešel Baran a svou střelou nedal Šebkovi šanci – 3:2. Ani tato branka domácí neprobudila, Kladno se i nadále dostávalo do velkých příležitostí a jen díky nepřesnosti hostů nedošlo k vyrovnání. Potvrzení vítězství se zrodilo až v první minutě nastavení. Po kladenském rohu Příbram rychle přešla do protiútoku. Na půlící čáře Matějů patičkou vyslal Huška do dlouhého sprintu s míčem a Huškova střela z hranice šestnáctky se od vzdálenější tyče odrazila za brankovou čáru – 4:2.